Biedrība „Baltijas HIV Asociācija” no 12.līdz 14.jūnijam organizē apmācības brīvprātīgajiem un veselības aprūpes speciālistiem, projekta „Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” Nr. 2012.EEZ/PP/1/MEC/043/035, ietvaros

Turpinot projekta „Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” Nr. 2012.EEZ/PP/1/MEC/043/035 ieviešanu, biedrība “Baltijas HIV Asociācija” 2014.gada jūnijā organizē apmācības brīvprātīgajiem un veselības aprūpes speciālistiem.

[toggle title_open=”Aizvērt” title_closed=”Lasīt vairāk” hide=”yes” border=”yes” style=”default” excerpt_length=”0″ read_more_text=”Read More” read_less_text=”Read Less” include_excerpt_html=”no”]

Brīvprātīgo apmācības notiks 12.jūnijā, Rīgā, Days Hotel telpās. Apmācībās iekļautas sekojošas tēmas – informācija par projektu, VDV vajadzības veselības aprūpē, Norvēģijas pieredze VDV veselības aprūpē, HIV un STI, profilakses nozīme, kā runāt ar VDV par veselības jautājumiem un profilaksi.

Apmācību programma brīvprātīgajiem.

Ārstu apmācības notiks 13.jūnijā un 14.jūnijā, Ogrē, Hotel Club 1934. Apmācībās iekļautas sekojošas tēmas – informācija par projektu; STI un HIV Latvijā; EMIS pētījuma rezultāti par VDV dzīves apstākļiem; VDV vajadzības veselības aprūpē; Norvēģijas pieredze VDV veselības aprūpē; cilvēka seksualitāte, diskriminācijas jautājumi; psiholoģiskie aspekti darbā ar VDV; biežākās infekcijas slimības VDV un specifiskā medicīniskā izmeklēšana; HIV un sifilisa eksprestesti, to lietošana; VDV un pacientu tiesības; diskriminācija veselības aprūpē. Ārstu apmācību mērķgrupa- ģimenes ārsti, dermatovenerologi, infektologi, seksopatologi, psihoterapeiti un urologi. Ārsti pēc apmācību beigšanas saņems kredītpunktus.

Apmācību programma veselības aprūpes speciālistiem.

Brīvprātīgo un ārstu apmācības nodrošinās profesionāli speciālisti atbilstošajās jomās.

Projekts „Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” Nr. 2012.EEZ/PP/1/MEC/043/035, ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „NVO projektu programma” atbalstu. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, bet tā pārraudzību Latvijā nodrošina Sabiedrības integrācijas fonds.

MSM project logo

 

 

[/toggle]