E-kurss «Pamata jautājumi par HIV”

E-kursu veido 4 video moduļi latviešu valodā, katrs 5-9 minūtes garš.

  1. modulis “Kas ir HIV/AIDS?” – skaidro, kas ir ir HIV un kas ir AIDS. Kāds izskatās HIV vīruss un kādas ir HIV/AIDS stadijas.
  2. modulis “HIV vīrusa transmisija” – skaidro kā iespējams inficēties ar HIV vīrusu un kliedē mītus par nepatiesiem inficēšanās ceļiem.
  3. modulis “HIV diagnostikas iespējas. HIV testu veidi laboratorijās” skaidro par HIV diagnostiku, loga periodu un testu veidiem un iespējām
  4. modulis  “Kāda ir efektīva profilakse?” skaidro par veidiem kā izvairīties no inficēšanās ar HIV un kādas iespējas sevi pasargāt, ja riskants inficēšanās moments tomēr ir noticis

E-kursa cena ir EUR 40.00 (ar PVN). Pēc rēķina apmaksas saņemšanas Jums tiks nosūtīta saite uz e-kursu.

VĒLOS IEGĀDĀTIES E-KURSU

Piedāvājam seminārus un apmācības tiešsaistē vai klātienē dažādu jomu speciālistiem, piemēram, sociālajiem darbiniekiem, ieslodzījuma vietās strādājošajiem, kā arī studentiem, ieslodzītajiem, dažādu pasākumu apmeklētājiem.
Interaktīvas nodarbības ar praktiskajiem darbiem, katra 1.5h gara.
“Pamati par HIV” – nodarbībā tiek apskatīti jautājumi par to, kas ir HIV/AIDS, kā iespējams inficēties, kādas ir HIV/AIDS stadijas un mīti un patiesība par inficēšanās iespējām. Nodarbība ir sadalīta divās daļās – katra daļa 45 minūtes gara. “Seksuāli transmisīvās slimības, C hepatīts, profilakse” – nodarbībā tiek apskatīti jautājumi par to, kādas ir citas seksuāli transmisīvās slimības, kāda ir to profilakse.
Sīkāk tiek runāts par C hepatītu un STI profilaksi. Nodarbība ir sadalīta divās daļās – katra daļa 45 minūtes gara.
Lai noorganizētu vienu vai abas no minētajām nodarbībām, mums ir nepieciešams noskaidrot atbildes uz vairākiem jautājumiem. Jūsu atbildes palīdzēs mums sagatavot individuālu piedāvājumu. Vidēji vienas nodarbības izmaksas ir EUR 200.00 + ceļa izdevumi lektoram.

VĒLOS SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU

Mācības par HIV/AIDS, seksuāli transmisīvām infekcijas slimībām

Individuāli sagatavotas lekcijas, nodarbības, semināri

Piedāvājam izveidot nodarbību vai semināru, kurā aplūkosim tos jautājumus, kuri ir svarīgi konkrētai mērķa grupai. Varam piesaistīt dažādus speciālistus, piemēram, dažādu jomu ārstus, māsas, juristus, sociālos darbiniekus, psihologus.

Lai noorganizētu Jums nepieciešamās mācības, mums ir nepieciešams noskaidrot atbildes uz vairākiem jautājumiem. Jūsu atbildes mums palīdzēs sagatavot individuālu piedāvājumu.

VĒLOS SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU