VALDE

Inga Upmace

Biedrības valdes priekšsēdētāja

Inga ir beigusi Rīgas Medicīnas institūtu, iegūstot ārsta – pediatra diplomu, kas pielīdzināms maģistra grādam, kā arī ārsta epidemiologa, sabiedrības veselības ārsta sertifikātu. Viņa ir stažējusies Kopenhāgenas Seruminstitūtā, Oksfordas universitātē, Bostonas medicīnas centrā.

Inga vairāk kā 15 gadus ir strādājusi valsts sektorā HIV profilakses un epidemioloģijas jomā, vadījusi vairākus projektus, labprāt iesaistās pētniecībā.

Pašlaik Inga strādā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, brīvajā laikā – darbojas un vada biedrību ,,Baltijas HIV asociācija”.

Inga pārstāv biedrību HIV infekcijas, tuberkulozes, STI izplatības ierobežošanas komisijā, vairākās darba grupās, ir biedrības ,,LĢPSVA ,,Papardes zieds”’’, Latvijas Infektologu un hepatologu asociācijas un Profilaktiskās medicīnas asociācijas biedre. Viņa ir piedalījusies un uzstājusies daudzās vietēja un starptautiska mēroga konferencēs.

Kam tad mēs pasaulē dzīvojam, ja ne tāpēc, lai cits citam palīdzētu? /Ernests Hemingvejs/

Evija Dompalma–Linuža

Biedrības valdes locekle

Evija ir ieguvusi maģistra grādu sabiedrības veselībā Umea universitātē Zviedrijā un maģistra grādu socioloģijā Latvijas universitātē.

Šobrīd Evija strādā Nacionālajā veselības dienestā par projekta vadītāju un RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā par lektori. Savā profesionālajā darbībā Evija iesaistās dažādos pētījumos par sabiedrības veselības jautājumiem, tostarp HIV profilaksi.

Evija ir biedre Latvijas Sabiedrības veselības asociācijā. Viņa ir uzstājusies vairākās starptautiska un vietēja mēroga konferencēs, kā arī piedalījusies dažādu ziņojumu un publikāciju sagatavošanā.

„Cilvēkam, kurš zina, kurp viņš iet, pasaule pati paver ceļu” /D.Džordāns/

Gunta Timma

Biedrības valdes locekle

Gunta savu darbību HIV jomā sākusi 2014. gadā, nodibinot atbalsta grupu “Neesi viens” cilvēkiem, kurus skar HIV. Piedalījusies vairākos projektos, kuru mērķis ir ar HIV inficēto cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošana, atbalstot tos gan psiholoģiski, gan aizstāvot viņu tiesības.

Gunta jau vairākus gadus sniedz konsultatīvo atbalstu ar HIV inficētajiem cilvēkiem un viņu tuviniekiem arī pa tālruni. 2017. gadā viņa kļuva par Latvijas pārstāvi Eirāzijas sieviešu AIDS tīklā (Eurasian Women’s Network on AIDS).

Šobrīd Gunta aktīvi darbojas Testpunktā un biedrībā Baltijas HIV asociācija.

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert