Testpunkts

Testpunkts ir biedrības “Baltijas HIV asociācija” ieviests projekts, kas izveidots Eiropas Ekonomiskās zonas Finanšu instrumenta 2009.- 2014.gada perioda programmas „NVO fonds” atbalstītā projekta Nr.2012.EEZ/PP/1/MEC/043/035 „Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem” ietvaros.

Testpunkta darbību pārrauga un tā darbības nosacījumus izstrādājusi šī projekta ieviesēja biedrība „Baltijas HIV asociācija”.

TESTPUNKTA DARBĪBAS NOSACĪJUMI

Testpunktā pieejamie pakalpojumi:Testpunkta-plakats_interneta-formats-212x263
tiek sniegta informācija un/vai profesionāla konsultācija par infekcijas slimībām un to profilaksi;
– tiek sniegta informācija par ārstniecības iestādēm un speciālistiem, tajā skaitā par VDV Atbalstošo ārstu tīklojuma ārstiem, pie kuriem var vērsties gan ar nosūtījumu no Testpunkta, gan arī bez tā;
tiek veikta primārā izmeklēšanu uz HIV, sifilisu, hepatītu B un C (HIV, sifilisa, hepatītu B un C eksprestesti, rezultāts – 20 minūšu laikā);
– pēc apmeklētāja vēlēšanās var saņemt bezmaksas prezervatīvus.

Visi pakalpojumi tiek sniegti bez maksas, anonīmi un draudzīgā atmosfērā.

Atvērts: otrdienās un trešdienās no plkst.18:00 līdz 20:30.
Ir iespēja pieteikties iepriekš,  zvanot konsultantam pa tālruni 28441324.
Adrese: Stabu iela 19, birojs II, Rīga.

Sīkāka informācija par Testpunktu: www.testpunkts.lv 


Ar 2015. gada janvāri aicinām veikt HIV un sifilisa eksprestestus jau trīs vietās Rīgā – kā iepriekš otrdienās un trešdienās no 18.00 – 20.30 Testpunktā, Rīgā Stabu ielā 19 , kā arī dažas reizes nedēļā no 23.00 – 2.00 klubā GOLDEN, Rīgā, Ģertrūdes ielā 33, un klubā XXL, Rīgā, A.Kalniņa ielā 4.

Informāciju par konkrētiem datumiem, kuros varēsiet veikt testu klubos, sniegsim katra mēneša sākumā. Ar Testpunkta darba laikiem variet iepazīties Testpunkta mājaslapā.

Šīm un citām aktualitātēm iespējams sekot arī sociālos tīklos facebook.com/testpunkts un twitter.com/balthiv.

Testpunkts ir atvērts projekta „Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” ietvaros ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „NVO projektu programma” atbalstu. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, bet tā pārraudzību Latvijā nodrošina Sabiedrības integrācijas fonds.

jaunie-logo_bez-teksta_krasaini

 

 

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert