Pētījumi

  • Ziņojums “Atkarības vielu lietošanas un asociēto infekciju izplatības pētījums vīriešu, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem, populācijā Latvijā “
Lejuplādēt ziņojumu .pdf formātā

 

  • Prezentācija “HIV un asociēto infekciju profilakses kapacitātes celšana darbā ar augsta riska grupas jauniešiem Ziemeļu Dimensijas reģionā”
Prezentācija

 

  • Ziņojums “HIV, tuberkulozes un asociēto infekcijas slimību (hepatīts B un C, sifiliss, gonoreja un hlamīdijas) izplatība Baltijas jūras reģiona valstīs, 2014. gads”
Ziņojums angļu valodā

 

  • Pētījums “Eiropas interneta pētījums par vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (EMIS)”, 2013. gads
Pētījuma nacionālais ziņojums

 

  • Pētījums “HIV infekcijas, citu infekciju un ar tām saistīto riska faktoru apzināšana vienā no HIV inficēšanās riskam pakļautajām grupām – prostitūcijā nodarbinātām personām”, Latvija, 2011.gads
Lasīt vairāk

 

  • Šķērsgriezuma pētījums „HIV un citu infekcijas slimību prevalences un asociētās riska uzvedības izplatības noteikšana injicējamo narkotiku lietotāju vidū Latvijā, Lietuvā un Igaunijā 2007.gadā”

Pētījums veikts Eiropas Komisijas projekta Nr. 2005305 „Koordinēta un visaptveroša HIV/AIDS profilakses tīkla paplašināšana injicējamo narkotiku lietotājiem un pārejas grupām” (ENCAP) ietvaros.
Lejuplādēt latviski Download in English Скачать на русском

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert