Pirmais Testpunkta darbības mēnesis aizritējis veiksmīgi

Apmeklētāji pozitīvi novērtē saņemtos pakalpojumus Testpunktā.  Laika posmā no 5.marta līdz 4.aprīlim Testpunktu apmeklējuši 13 vīrieši vecumā no 17 līdz 46 gadiem, visiem apmeklētājiem ir sniegtas konsultācijas un veikti izmeklējumi uz HIV un sifilisu. Apmeklētājiem ir iespējas saņemt prezervatīvus bez maksas. No apmeklētājiem saņemtas pozitīvas atsauksmes par Testpunktā sniegtajiem pakalpojumiem. Citējot kādu no apmeklētājiem – ,,Nekad neviens ārstniecības iestādē man nav veltījis tik daudz laika kā, apmeklējot Testpunktu. Konsultācija bija ļoti daudzpusēja.”

[toggle title_open=”Aizvērt” title_closed=”Lasīt vairāk” hide=”yes” border=”yes” style=”default” excerpt_length=”0″ read_more_text=”Read More” read_less_text=”Read Less” include_excerpt_html=”no”]

Atgādinām, ka Testpunkts atrodas biedrības ,,Mozaīka” telpās, Stabu ielā 19-birojs II, Rīgā, un apmeklētājus pieņem divas reizes nedēļā vakara stundās – otrdienās un trešdienās no plkst.18:00 līdz 20:30. Testpunktā apmeklētāji var saņemt – informāciju un/vai profesionālu konsultāciju par infekcijas slimībām un to profilaksi, ārstniecības iestādēm un speciālistiem, primāro izmeklēšanu uz HIV un sifilisu, prezervatīvus. Visi pakalpojumi tiek sniegti bez maksas, konfidenciāli un draudzīgā atmosfērā. Iepriekšēja pieteikšanās, zvanot konsultantam pa tālruni 28441324. Testpunkts ir atvērts projekta „Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” ietvaros ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „NVO projektu programma” atbalstu. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, bet tā pārraudzību Latvijā nodrošina Sabiedrības integrācijas fonds.

MSM project logo

 

 

[/toggle]