Pienākusi ilgi gaidītā diena – biedrībai ir jauna mājas lapa!

Biedrības “Baltijas HIV asociācija” mājas lapa www.balthiv.com veidota, lai tā ir ērta, viegli uztverama un piemērojas ekrāna izmēram. Lapā ikviens interesents var iepazīties ar biedrības sniegtajiem pakalpojumiem un īstenotajiem projektiem, aplūkot jaunākos HIV statistikas datus un, protams, sev ērtā veidā ziedot biedrībai, lai arī turpmāk mēs varētu piedāvāt bez maksas un anonīmi veikt HIV eksprestestus.

“Saku lielu paldies SIA “Zīles karte” par mājas lapas izstrādi un skaistajām bildēm! Iepriekšējā biedrības lapa bija morāli, vizuāli un tehniski novecojusi, tādēļ liels prieks, ka Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds” īstenotā projekta ietvaros mums ir izdevies tikt pie jaunas mājas lapas” saka biedrības valdes locekle Evija Dompalma-Linuža.

Biedrības mājas lapa piedzīvojusi lielas pārmaiņas un tapusi aptuveni 2 mēnešu laikā. Tai ir jauns dizains, mūsdienīga funkcionalitāte un pilnveidots saturs. Liela daļa informācijas pieejama arī angļu valodā.

Līdztekus mājas lapai biedrība komunicē arī sociālajos tīklos – Facebook, Linkedin, Twitter.

Tīmekļa vietne www.balthiv.com ir pilnveidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas atbalstu caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Par tīmekļa vietnes saturu atbild biedrība “Baltijas HIV asociācija”.