Noslēdzies pusotru gadu ilgušais projekts

2015.gada 30. jūnijā tika noslēgts projekts “,Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)”.

Projekta laikā izveidots Testpunkts vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem, atbalstošo ārstu tīklojums, apmācīti un projekta darbā iesaistīti brīvprātīgie, veikta pakalpjumu kvalitātes regulāra novērtēšana.

[toggle title_open=”Aizvērt” title_closed=”Lasīt vairāk” hide=”yes” border=”yes” style=”default” excerpt_length=”0″ read_more_text=”Read More” read_less_text=”Read Less” include_excerpt_html=”no”]

Jūlijā Testpunkta darbs turpināsies un to nodrošinās brīvprātīgie. Galvenais Testpunkta darba koordinators – Sandra Milta, RSU pēdējo kursu studente.

Testpunkts atvērts ikvienam cilvēkam, kam bijis risks inficēties, kurš vēlas saņemt informāciju par infekciju profilaksi vai veikt eksprestestu.

Vēlams iepriekš pieteikties pa tālruni 28441324.

Projekta laikā sniegto pakalpojumu rezultāti tiks apkopoti, un par Testpunkta rezultātiem drīzumā taps jauna infogramma.

Lai Testpunkta darbs varētu tikt nodrošināts arī turpmāk, biedrība “Baltijas HIV asociācija” lūdz atbalstīt mūsu iesākto darbu, ziedojot jebkādu summu kontā LV63HABA0551036520935.

[/toggle]