Izveidots atbalstošo ārstu tīklojums vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem

Ir izveidots atbalstošo ārstu tīklojums, vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV), kurā strādā ārsti-speciālisti (infektologi, dermatovenerologi) un ģimenes ārsti. Vēršoties pie šiem ārstiem, VDV var saņemt konsultāciju un izmeklējumus, izvairoties no diskriminācijas viņu dzīvesveida dēļ.

VDV atbalstošo Ārstu tīklojums ir izveidots projekta „Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” ietvaros. No jūlija mēneša Ārstu tīklojumā strādā 11 ārsti – 4 ģimenes ārsti un 7 ārsti-speciālisti (dermatovenerologi, infektologi).

[toggle title_open=”Aizvērt” title_closed=”Lasīt vairāk” hide=”yes” border=”yes” excerpt_length=”0″ read_more_text=”Read More” read_less_text=”Read Less” include_excerpt_html=”no”]

Pirms darbības uzsākšanas ārstiem notika apmācības projekta ietvaros un oktobra mēnesī  tiks organizētas apmācības ārstiem ar mērķi paplašināt VDV Atbalstošo ārstu tīklojumu.

VDV Atbalstošo ārstu kontaktinformācija: http://balthiv.com/testpunkts/atbalstoso-arstu-tikls un http://testpunkts.lv/wp/pakalpojums/

Projekts „Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” Nr. 2012.EEZ/PP/1/MEC/043/035, tiek īstenots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „NVO projektu programma” atbalstu. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, bet tā pārraudzību Latvijā nodrošina Sabiedrības integrācijas fonds.

MSM project logo

 

 

 

 

[/toggle]