22.maijā biedrība ,,Baltijas HIV asociācija’’ iepazīstinās par paveikto un diskutēs par profilakses darba turpināšanu

2015. gada 22.maijā viesnīcā “Konventa sēta” biedrība “Baltijas HIV asociācija” rīko projekta “Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” Noslēguma konferenci, kurā tās dalībniekus paredzēts iepazīstināt ar projekta laikā paveikto. Projekts uzsākts 2014.gada janvārī un noslēgsies 2015.gada jūnijā.

[toggle title_open=”Aizvērt” title_closed=”Lasīt vairāk” hide=”yes” border=”yes” style=”default” excerpt_length=”0″ read_more_text=”Read More” read_less_text=”Read Less” include_excerpt_html=”no”]

Konferenci atklās Projekta sadarbības partnerorganizācijas – Veselības ministrijas – valsts sekretāra vietniece E.Pole. Ar projekta laikā paveikto iepazīstinās biedrības “Baltijas HIV asociācija” valdes priekšsēdētāja, projekta vadītāja I.Upmace, Testpunkta vadītāja I.Bulmistre, atbalstošo ārstu tīklojuma dakteri A.Nicmane-Aišpure un D.Semjonova, GOLDEN kluba vadītājs M.Skangalis un projekta pētniece A.Ķīvīte.

Konferencē uzaicināti piedalīties arī vieslektori no Pasaules veselības organizācijas Eiropas Reģionālā biroja (A.Mozaļevskis), Roberta Koha institūta (S.Dudareva – Vizule) un Norvēģijas Geju un lesbiešu organizācijas (R.Angeltvedt). Savukārt, diskusijā par pakalpojumu kvalitātes tālāku uzlabošanu, sadarbojoties nevalstiskām organizācijām ar praktizējošiem ārstiem, kā arī projektu aktivitāšu turpināšanas iespējām, projektiem noslēdzoties, piedalīsies PVO pārstāvniecības Latvijā vadītāja A.Rūrāne, Rīgas domes deputāte B.Rozentāle, biedrības “Mozaīka” vadītāja K.Garina un biedrības “AGIHAS” vadītājs A.Veiķenieks. Šo diskusiju vadīs žurnāliste Inga Paparde. Projekta ieviesēji piedāvās apspriest un pieņemt rezolūciju par profilakses darba tālākas turpināšanas nepieciešamību un adekvātu veselības aprūpes nodrošināšanu visām HIV infekcijai pakļautām iedzīvotāju grupām, tostarp šī projekta mērķa grupai.

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas “NVO fonds” apakšprogrammas “NVO projektu programma” atbalstu. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Baltijas HIV asociācija pateicas savām partnerorganizācijām – Veselības ministrijai, ,,Mozaīkai” un Norvēģijas Geju un lesbiešu veselības organizācijai par iesaisti, kā arī Glaxo Smith Kline, B.Braun Medical, Apvienībai HIV.LV un individuālajiem ziedotājiem par finansiālu atbalstu projekta ieviešanā!

konference

[/toggle]