18.oktobrī notiks jau otrās brīvprātīgo grupas apmācības „Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” projekta ietvaros

Biedrība „Baltijas HIV Asociācija” 18.oktobrī organizē apmācības otrajai brīvprātīgo grupai projekta „Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” Nr. 2012.EEZ/PP/1/MEC/043/035, ietvaros.

[toggle title_open=”Aizvērt” title_closed=”Lasīt vairāk” hide=”yes” border=”yes” style=”default” excerpt_length=”0″ read_more_text=”Read More” read_less_text=”Read Less” include_excerpt_html=”no”]

Brīvprātīgo apmācības notiks Days Hotel Riga VEF telpās. Šajās apmācībās brīvprātīgie tiks sagatavoti darbam VDV projektā, apgūstot sekojošas tēmas – informāciju par projektu, tā mērķiem, realizētajām un paredzētājām aktivitātēm; uzzinās, kā atpazīt seksuāli transmisīvās infekcijas un HIV, kā arī kāda nozīme ir infekcijas slimību profilaksei; par cilvēka seksualitātes jautājumiem, VDV diskriminācijas gadījumiem un psiholoģiskajiem aspektiem darbā ar projekta mērķa grupu. Apmācībās brīvprātīgie tiks iepazīstināti ar darba uzdevumiem projektā un būs iespēja tikties ar brīvprātīgajiem, kas strādā projektā jau no jūlija mēneša, lai dalītos pieredzē par paveikto. Brīvprātīgo apmācības nodrošinās profesionāli speciālisti atbilstošajās jomās.
No jūlija mēneša, sadarbībā ar brīvprātīgajiem ir izveidoti vairāki informatīvie materiāli – projekta plakāts, videorullītis latviešu un krievu valodās – kā notiek konsultācija Testpunktā, pilnveidota Testpunkta mājaslapa, to visu var apskatīt: http://testpunkts.lv/wp/home/ . Kopā ar brīvprātīgajiem ir veiktas arī daudzas citas aktivitātes, ar kurām plašāk varēs iepazīties apmācībās.

Apmācību programma.

Projekts „Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” Nr. 2012.EEZ/PP/1/MEC/043/035, ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „NVO projektu programma” atbalstu. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, bet tā pārraudzību Latvijā nodrošina Sabiedrības integrācijas fonds.

MSM project logo

 

 

 

[/toggle]