Inga Bulmistre saņem pateicību par ilgstošu darbu HIV infekcijas atklāšanā

2017. gada 1.decembrī, Pasaules AIDS dienas ietvaros biedrība “AGIHAS”  organizēja Labdarības koncertu. Koncerta laikā Veselības ministre Anda Čakša pasniedza LR Veselības ministrijas pateicības  HIV / AIDS jomas darbiniekiem. Pateicību par ilgstošu darbu HIV infekcijas atklāšanā saņēma arī biedrības “Baltijas HIV asociācija”  biedre, biedrības “Testpunkts” un Slimību profilakses un kontroles centra darbiniece Inga Bulmistre. 

Ingas Bulmistres vārds ar HIV infekcijas profilaksi saistīts jau 17 gadus, kad 2010.gadā viņa uzsāka darbu valsts iestādē ,,AIDS profilakses centrs” HIV/AIDS konsultāciju kabinetā. Šo gadu laikā ārsta palīdze I.Bulmistre ir mācījusies un profesionāli pilnveidojusies pati, savas zināšanas sniegusi kolēģiem un citiem speciālistiem, palīdzējusi attīstīt HIV profilakses punktu tīklojumu Latvijā, iesaistījusies pētījumos, sniegusi konsultācijas un savu padomu simtiem cilvēku, psiholoģiski atbalstījusi grūtā brīdī tos, kuriem jāpaziņo pozitīvs HIV eksprestesta rezultāts. Šobrīd Inga paralēli darbam Slimību kontroles un profilakses centrā, vakaros iesaistās biedrības Testpunkta darbā.

Kā stāsta biedrības valdes priekšsēdētaja Inga Upmace: “Inga strādā ar vairāk kā 100% atdevi, ar patiesu iejūtību un mīlestību pret cilvēkiem un savu darbu. Viņa ir sirsnīga, atklāta, zinoša, gatava palīdzēt, kad vien un kam vien tas nepieciešams. Lieliska kolēģe!”

No sirds sveicam un priecājamies līdz ar Ingu!