Aicinām uz interaktīvu lekciju “Kā HIV attiecas uz mani?”

Kampaņas #reizigadā ietvaros aicinām uz vēl vienu interaktīvi izglītojošu lekciju “Kā HIV attiecas uz mani?”, kas notiks š.g. 8. decembrī, plkst. 12:30, šoreiz – Latvijas Universitātē, Rīgā, Raiņa bulvārī 19, Mazajā Aulā.

[toggle title_open=”Aizvērt” title_closed=”Lasīt vairāk” hide=”yes” border=”yes” style=”default” excerpt_length=”0″ read_more_text=”Read More” read_less_text=”Read Less” include_excerpt_html=”no”]

Latvijā gandrīz 7000 cilvēku ir inficēti ar HIV. Latvija ieņem 2. vietu Eiropas Savienībā (ES) pēc jaunatklāto HIV gadījumu skaita uz 100 000 iedzīvotāju, kā arī 1. vietu ES pēc jaunatklāto AIDS gadījumu skaita, kad slimība tiek atklāta tās pēdējā stadijā. Pasaulē jaunatklāto HIV gadījumu skaits samazinās, savukārt Latvijā – tikai palielinās. Lekcijas laikā uzrunāsim tieši to auditoriju, kas ir visapdraudētākajā vecuma grupā (20-40 gadi) un dzīvo pārliecībā, ka “HIV uz mani neattiecas”.

Lekciju Latvijas Universitātē interaktīvā veidā vadīt Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” (LIC) infektoloģe, dermatoveneroloģe Inga Januškeviča un Latvijas improvizācijas teātra zvaigzne, pazīstamais komiķis – Rūdolfs Kugrēns.

Šādā formā par HIV un AIDS Latvijā vēl nav runāts, tāpēc uz lekciju ir gaidīti gan studenti, gan augstskolas pasniedzēji, darbinieki un citi interesenti.

Uz tikšanos Rīgā!

[/toggle]