Darbu uzsācis testpunkts vīriešiem

5.martā biedrība ,,Baltijas HIV asociācija” atvēra Testpunktu, kas ir pirmais konsultāciju-izmeklējumu punkts vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV).

Testpunkts_logoTestpunkta atpazīstamībai izveidots logo, kas simbolizē veiktu izmeklējumu vai saņemtu konsultāciju. Testpunkts atrodas biedrības ,,Mozaīka” telpās, Stabu ielā 19-birojs II, Rīgā, un apmeklētājus pieņem divas reizes nedēļā vakara stundās – otrdienās un trešdienās no plkst.18:00 līdz 20:30.

Visi pakalpojumi – informācija par infekcijām un to profilaksi, ārstniecības iestādēm un speciālistiem, primārā izmeklēšana uz HIV un sifilisu, ir bez maksas.

Lasīt vairāk

Vairumā Eiropas valstu šobrīd dominē HIV infekcijas izplatība tieši starp vīriešiem, kuriem ir attiecības ar vīriešiem. Arī Latvijā ir augsta HIV izplatība, pie tam, jau vairākus gadus HIV infekcijas izplatības galvenais ceļš ir seksuālā transmisija.

Turpmāk Projekta ietvaros paredzēta mājas lapas – Testpunkts.lv izveide un sadarbība ar dažāda profila ārstiem. Projekta aktivitāšu veikšanai tiks iesaistīti arī apmācīti brīvprātīgie.

Testpunkts tiek atvērts projekta „Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” ietvaros ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas ,,NVO fonds” apakšprogrammas ,,NVO projektu programma” atbalstu. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, bet tā pārraudzību Latvijā nodrošina Sabiedrības integrācijas fonds.

MSM project logo

 

 

 

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert