Informācija medijiem: ar semināru ciklu uzlabos probācijas dienesta un ieslodzījuma vietu darbinieku zināšanas par HIV

Lai uzlabotu Valsts probācijas dienesta un Ieslodzījuma vietu pārvaldes darbinieku zināšanas par HIV, šīs infekcijas slimības profilaksi, ārstēšanu un prasmes darbā ar HIV pozitīviem cilvēkiem, probācijas dienestā un ieslodzījuma vietās notiks semināru cikls par HIV tematiku, kurā lekcijas nodrošinās biedrība “Baltijas HIV asociācija’’, piedaloties arī Slimību profilakses un kontroles centra un RAKUS stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” speciālistiem.

Semināros darbiniekiem plānots stāstīt par HIV infekcijas izplatību, par veidiem, kā var un kā nevar inficēties, par ārstēšanas pieejamību Latvijā un ārstēšanās nozīmi HIV profilaksē. Tāpat pieredzējuši sociālie darbinieki sniegs ieteikumus, kā motivēt cilvēkus veikt HIV testu un ārstēties, ja tas ir nepieciešams. Tā kā dati par personas veselību ir konfidenciāli un probācijas dienesta darbinieki var nezināt savu klientu HIV statusu, mācībās īpaša vērība tiks veltīta prasmēm atpazīt pazīmes, kas var liecināt par HIV, kā arī sākt sarunu par HIV.

Visu rakstu varat lasīt un lejuplādēt *doc formātā šeit:

Ar semināru ciklu uzlabos probācijas dienesta un ieslodzījuma vietu darbinieku zināšanas par HIV 

 

 

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert