Sākot ar 22.augustu Testpunkta pakalpojumus varēs saņemt klubā „Golden”

Sākot ar 2014.gada 22.augustu un turpmāk katra mēneša pirmajā piektdienā no plkst.21:00-23:00 Testpunkta pakalpojumus varēs saņemt arī klubā „Golden”. Pakalpojums ietver – bezmaksas eksprestestu veikšanu pārbaudei uz HIV un sifilisu (rezultāts pēc 20 min.), anonīmu konsultāciju, informāciju par veselības jautājumiem, iespēju saņemt prezervatīvus un lubrikantus.

Atgādinām, ka Testpunkts darbojas no 2014.gada marta mēneša, Rīgā, Stabu ielā 19, birojs II. Atvērts otrdienās un trešdienās no 18:00-20:30, tel.28441324. Vairāk: http://balthiv.com/testpunkts

Lasīt vairāk

Testpunkts ir atvērts projekta „Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” ietvaros ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „NVO projektu programma” atbalstu. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, bet tā pārraudzību Latvijā nodrošina Sabiedrības integrācijas fonds.

 

Testpunkta plakats_interneta formats

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert