Projekta ,,Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” intervīzija 7.maijā

20150507_181323
2015.gada 7.maijā biedrība ,,Baltijas HIV asociācija” rīko jau ceturto projekta ,,Sociālās iekļaušanas veicināšana, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem (VDV)” atbalstošo ārstu un brīvprātīgo tikšanos (intervīziju) ar lekciju par Rīgā pieejamiem sociālajiem pakalpojumiem un to kontaktinformāciju saziņai.

Lasīt vairāk

Lektors – Līga Malāne, Rīgas sociālā dienesta sociālās palīdzības organizatore. Sanāksmi vadīs projekta vadītāja Inga Upmace.
Sanāksmē paredzēta projekta aktivitāšu un darbinieku sadarbības apspriešana, informācija par Projekta Noslēguma konferenci un dažādi jautājumi. Sanāksme notiks ,,Days Hotel Rīga VEF”  viesnīcā no plkst. 17.30 līdz 20.00.
Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, administrē Sabiedrības integrācijas fonds.  

konference
20150507_181323

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert