Eiropas HIV testēšanas nedēļa 2013 Latvijā

Starptautiskā organizācija „HIV in Europe”, ierosinājusi vērienīgu akciju „Eiropas HIV testēšanas nedēļa 2013”. Akcijas mērķis – palielināt sabiedrības informētību par agrīnas HIV diagnostikas svarīgumu un savlaicīgas ārstēšanas uzsākšanu, lai nodrošinātu labāku HIV terapijas rezultātu, zemākas ārstēšanas izmaksas un ierobežotu tālāku HIV infekcijas izplatību sabiedrībā.

No 22.līdz 29.novembrim, nedēļu pirms Pasaules AIDS dienas, ko atzīmē 1.decembrī, vairākās vietās Latvijā, tāpat kā daudzās Eiropas valstīs, būs iespēja bez maksas, anonīmi veikt HIV testu.

„Baltijas HV asociācija” sadarbībā ar biedrību „Papardes zieds” un „Jaunatne ar Misiju” aicina ikvienu, kurš bijis pakļauts HIV inficēšanās riskam, piedalīties šajā akcijā „Eiropas HIV testēšanas nedēļa 2013” un veikt HIV testu.

Informāciju par vietām, kur HIV testu var veikt bez maksas un anonīmi, meklējiet e-vietnē http://www.spkc.gov.lv/hiv-profilakses-punkti

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert